O mnie

Hej, tu Oliwia! Z tej strony dowiesz się kim tak w ogóle jestem i dlaczego zdecydowałam się rozpocząć moją wirtualną przygodę.

Miłego czytania!

Kim jestem?

Oliwia Zabielska- Sistentka

Lingwistka po filologii angielskiej ze specjalizacją w biznesie i marketingu, absolwentka Interaktywnej Akademii WordPressa oraz WooCommerce, studentka
w Akademii Canvy.

Specjalistka od wirtualnego chaosu! 💪🏻

Robione przeze mnie strony oraz grafiki są dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Pomogę Ci przygotować procedury, harmonogram publikacji
i wyklikam Ci piękne, kolorowe i praktyczne tabelki w Excelu dzięki czemu zapanujesz w końcu nad swoim biznesem. Opublikuję każdy tekst pod warunkiem, że nie będę musiała go pisać. 😀  Ale za to chętnie podejmę się tłumaczeń lub korekty Twoich tekstów na język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, kryminałów i bułeczek cynamonowych! Między pracą na etacie, a szkoleniem się w zakresie wirtualnej asysty lubię jogować i oglądać hiszpańskie seriale.

Aktualnie uczę się hiszpańskiego i od czasu do czasu wpadam na lekcje włoskiego do mojej siostry. 😀

Uczysz języków, a może jesteś dietetykiem?
Czy naprawdę potrzebujesz szkolenia z Canvy lub MailerLite?
Tworzysz biżuterię lub dziergasz swetry?
Czy wiedza o tym jak wyklikać sklep jest Ci potrzebna?
Nie martw się, od tego masz Sistentkę!

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od rozmowy z siostrą pewnego listopadowego wieczora w 2022 roku. Niezadowolone ze swoich korpoprac kombinowałyśmy co mogłybyśmy robić w onlajnach. Sis miała pomysł, wykupiła hosting, domenę i zaczęła klikać. Długo szło, bo miała mało czasu, a dużo rzeczy do zrobienia. Narzekała, że tyle czasu poświęca na nauczenie się tych wszystkich technicznych rzeczy, że nie ma kiedy zacząć pisać bloga, czy publikować na social mediach. Ja pomysłu na to co mogę robić online raczej nie miałam. Nie przepadam za pisaniem, ale w mojej pracy lubię tabelki, raporty i techniczne grzebanie. I wtedy mnie olśniło!!!! To jest to co mogę robić dla ludzi z pomysłem, ale bez czasu! Postanowiłam nauczyć się klikać w internecie. Zapisałam się do cudownej Akademii WordPressa oraz WooCommerce.

Potem zaczęłam tworzyć w Canvie – tu z pomocą przyszła Akademia Canvy. I tak powstał pomysł na wirtualną asystentkę i kreatorkę stron WWW. Od początku testerką moich usług jest moja siostra i jej blog i sklep o Italii i języku włoskim. A na jej pinterescie możesz zobaczyć moje infografiki do nauki języka włoskiego. Moje wykonanie- jej teksty i pomysły. I to ona zaczęła mówić o mnie Sistentka czyli siostra i asystentka
w jednym!

3 Sistentkowe ciekawostki

Kocham podróże! Im dalej tym lepiej! Wysypy Zielonego Przylądka to moja najdziksza podróż do tej pory, ale już planuje kolejne!
Sycylia znalazła sobie specjalne miejsce w moim sercu, dlatego tez współtworzę boski, cytrynowy blog – milenaconlavaligia.pl!

Nałogowo zbieram kubki! Nic nie poprawia humoru jak kawa lub jesienna herbatka w tematycznym kubku. W 2022 roku udało mi się nawet własnymi łapkami ulepić przecudny kubeczek!

Nie umiem przejść obojętnie obok kolorowej ściany! Z każdego wyjazdu obowiązkowo muszę mieć sesję zdjęciową w tym stylu! Tutaj jak na razie wygrywa Sycylia, znalazłam tam niesamowicie kolorowe budynki!

Moje certyfikaty

WordPress

WooCommerce

Scroll to Top